HAKKIMIZDA

Mobilyadaki bilgi ve tecrübemize mimari anlayış katarak, müşteri taleplerini, yerli ve yabancı trendler ışığında uygun malzeme ve doğru üretimle birleştirerek zamanında ve sorunsuz teslimi kendine ilke edinmiş uluslararası bir tasarım ve uygulama şirketi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

15 yılı aşan tecrübeye sahip kadromuzla İç Mimari alanında faaliyet gösteren firmamız, sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışında başarı ile gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerle, gelişmeye ve ilerlemeye devam ederken, insan sağlığını ön plana çıkararak, doğaya saygılı, estetik görünümlü ürünler geliştirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir.

1000m2 kapalı alana sahip olan üretim alanımız ve işinde uzman kadromuz ile daima İşimizin arkasındayız.

Yurt içinde ve Almanya, Hollanda ve Avusturya’da bulunan dostlarımızla sorunsuz bir şekilde işbirliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

VİZYONUMUZ

İş ortaklarımızdan aldığımız güçle müşterilerimize uzun soluklu ve mükemmelliyetçi bir hizmet anlayışı ile yüksek fayda sağlayan İç Mimari hizmetleri üretmek. Samimi, dürüst, etik kuralları ön planda tutan davranış içinde sunulan çözümlerimiz ve hizmet kalitemizle referans gösterilen şirket statümüzü koruyarak geliştirmektir.

MİSYONUMUZ

Kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarını belirleyerek doğru çözümleri ortaya çıkarıp en uygun fiyatlar ile memnuniyet kalitesini korumaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımızın gelişimini sağlamak amacı ile eğitimi ön planda tutmak,

Müşteri beklenti ve isteklerini ilk defada hatasız üretimle karşılamak suretiyle müşteri memnuniyetini sağlamak,

Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli kılarak, teknolojik gelişmeleri ve yeni trendleri izleyip iş süreçlerine adapte etmek kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.